Kullanın Sözleşmesi

"Kullanım Şartları"nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

Kullanın Sözleşmesi

Canlı Destek Sistemimiz, her gün büyüyor, genişliyor, geliştiriliyor. İşte etkileyici özelliklerimiz

 • Kullanım Şartlarıİşbu internet sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu "Kullanım Şartları"nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. Online Test Ofis internet sitesindeki bağlantılar sizi Online Test Ofis internet sitesinin dışına götürebilir. Online Test Ofis, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez.

  Online Test Ofis, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

  Online Test Ofis veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması- üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan 3.şahıs niteliğinde ki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz. Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, wormlardan veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder.

  Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları "oldukları gibi" sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır.

  Kullanıcı, internet sitemize eklemiş olduğu yorumlardan sorumludur. Kullanıcı yorumlarından dolayı doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar ve ziyanlardan dolayı Online Test Ofis sorumlu tutulamaz. Online Test Ofis internet sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Online Test Ofis ve ayrıca bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Online Test Ofis'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Gizlilik İlkeleri Online Test Ofis internet sitemizi ziyaret eden kişilerin gizlilik haklarına saygı duyar. Gizlilik politikamız ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimiz hakkında size bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

  Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder. Bilgilerin Toplanması Online Test Ofis internet sitesinde üyelik hizmetlerini sağlayabilmek için isim, cinsiyet, doğum tarihi, memleket, meslek bilgilerini toplayacaktır. Genel bilgileri (kullandığınız tarayıcının tipi, istediğiniz dosyalar, ip numaranız, sitemizi ziyaret ettiğiniz tarih ve zaman bilgileri, site özelleştirme), web sitemizi geliştirmek ve ihtiyaçlarınızı daha iyi bir şekilde karşılamak için toplamaktayız. Bilgilerin Kullanılması Bize vereceğiniz bilgiler Online Test Ofis tarafından bilgi isteklerinize cevap vermek, hizmetlerimiz ile ilgili olarak istediğiniz bilgileri size sağlamak amacıyla kullanılacaktır. Online Test Ofis internet sitesi servisleri ile ilgili olarak tanıtım veya bilgilendirme amaçlı iletileri üyelerine gönderebilir. Online Test Ofis bu bilgileri işlemek için yetkili üçüncü şahısları kullanabilir. Online Test Ofis'e elektronik olarak kişisel bilgiler vermişseniz ve bu bilgilerin herhangi bir sebepten ötürü silinmesini veya değiştirilmesini istiyorsanız info@onlinetestofis.com adresini kullanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.